jueves, 9 de junio de 2011

URKI-GALDARAMIÑO-AZKONABITZA-URKI

III. Carrera por montaña GALDARAMIÑOko mendi lasterketa
( URKI – EIBAR )
2011-06-05
SAILKAPENA / CLASIFICACIÓN



Izena

Adina
Edad

Maila
Categoria

Nongoa
Procede

Total

Galdaramiño

Azkonabitza

Jeitsiera
Bajada
Azkonabitza-Urki

Joseba Plaza 24 G-S-1 Markina 49´56´´ 1 23´19´´ 1 31´38´ 1 18´28´ 1
Iñigo Lariz 28 G-S-2 Elgoibar 52´23´´ 2 23´25´´ 2 32´23´ 2 20´00´ 4
Joseba Altuna 33 G-S-3 Azpeitia 53´30´´ 3 23´48´´ 3 32´36´ 3 19´54´ 2
Ion Larrañaga 29 G-S Mendaro 56´36´´ 4 25´34´´ 4 35´38´ 4 19´58´ 3
Jose Carlos Garcia 44 G-S Ermua 57´15´´ 5 26´23´´ 6 36´14´ 6 21´01´ 5
Igor Fernandez 32 G-S-Ei-1 Eibar 58´08´´ 6 25´59´´ 5 35´59´ 5 22´09´ 7
Iñaki Arribillaga 21 G-S Soraluze 58´24´´ 7 26´47´´ 8 37´08´ 8 21´16´ 6
Roberto Rekalde 35 G-S Ermua 58´35´´ 8 26´46´´ 7 36´24´ 7 22´14´ 8
Igor Rey 36 G-S Mendaro 1h01´08´´ 9 26´58´´ 9 37´39´ 9 23´29´ 12
Oskar Gisasola 41 G-S-Ei-2 Eibar 1h02´28´´ 10 28´29´´ 12 39´05´ 10 23´23´ 11
Raul Fernandez 37 G-S-Ei-3 Eibar 1h03´34´´ 11 28´28´´ 11 40´00´ 12 23´34´ 13
Julen Caceres 22 G-S Lekeitio 1h03´56´´ 12 28´04´´ 10 39´28´ 11 24´28´ 16
Edu Uribe 41 G-S-Ur-1 Urki 1h04´02´´ 13 30´06´´ 14 41´20´ 13 22´42´ 9
Iñigo Trokaola 35 G-S Eibar 1h06´57´´ 14 30´49´´ 17 43´09´ 16 23´48´ 14
Ignacio Reta 49 G-S-B-1 Elorrio 1h06´59´´ 15 31´16´´ 18 43´49´ 17 23´10´ 10
Gorka Gallastegi 35 G-S Eibar 1h08´03´´ 16 30´24´´ 15 42´25´ 15 25´38´ 20
Enrike Cialceta 44 G-S Eibar 1h09´12´´ 17 29´23´´ 13 41´57´ 14 27´15´ 31
Igor Azurmendi 34 G-S Eibar 1h09´53´´ 18 32´46´´ 24 46´00´ 22 23´53´ 15
Ion Gisasola 35 G-S-Ur-2 Urki 1h10´12´´ 19 31´39´´ 20 44´23´ 19 25´49´ 24
Jose Luis Gisasola 66 G-S-B-2 Eibar 1h10´12´´ 20 31´37´´ 19 43´56´ 18 26´16´ 28
Ibrahim El Moussaoui 16 G-S-Ur-3 Urki 1h10´34´´ 21 30´37´´ 16 45´00´ 21 25´34´ 19
Iñigo Gisasola 39 G-S Eibar 1h10´38´´ 22 31´41´´ 21 44´24´ 20 26´14´ 27
Gorka Alkoba 32 G-S Gasteiz 1h10´40´´ 23 32´59´´ 25 46´10´ 23 24´30´ 30
Ganix Rodriguez 33 G-S Eibar 1h11´39´´ 24 33´08´´ 26 47´01´ 24 24´38´ 26
Fran Fernandez 49 G-S-B-3 Eibar 1h13´25´´ 25 33´28´´ 27 47´00´ 29 26´25´ 29
Eneko Urain 28 G-S Eibar 1h14´02´´ 26 33´54´´ 28 48´09´ 28 25´53´ 23
Iñaki Arosa 43 G-S Eibar 1h14´40´´ 27 33´59´´ 29 47´54´ 26 26´46´ 25
Ander de Luis 23 G-S Soraluze 1h15´04´´ 28 32´40´´ 22 47´02´ 27 28´02´ 21
Gaizka Azkarate 19 G-S Soraluze 1h15´04´´ 29 32´42´´ 23 47´03´ 31 28´01´ 22
Ane Ziaran 19 E-S-1 Eibar 1h19´38´´ 30 34´57´´ 31 49´53´ 30 29´45´ 17
Adur Jauristi 21 G-S Elgoibar 1h19´39´´ 31 34´54´´ 30 49´48´ 29´51´ 18

G= Gizonezkoak / Masculino
E= Emakumezkoak / Femenino
S= Senior gizonezkoak ( 18-45 urte / años ) / emakumezkoak ( 18-39 )
B= Beteranoak / Veteranos ( + 45 ) / emakumezkoak ( + 40 )
Ei = Eibar
Ur= Urki

Kolonbianua bai baina aldapan behera zazpigarren, hurrengoa espero dut Azpeitiko zuzenien lasterketa, han ez dago jeitsi behar, norbaitek zapatu goizean zeozer egiteko asmos badu esan ordua ta plana.

1 IRUZKIN · COMENTARIO:

n4tx:) dijo...

zorionak igor! baita ere galdaramiñora joan zinaten gustioi. ni ez nintzan ausartu egitera eibarko itzulia bukatu ondoren, baina ikusten dut kktero asko egon zinetela, hori da sasoia!
(Polita benetan bideomuntaia!)